• 54496
  • 54496

Увійти

За допомогою облікового запису
Забули пароль? Відновити

Реєстрація

Ви маєте акаунт на Findinukraine.com.ua?Авторизація

Готель Калина, Сергіївка

Опис

У кожному готелі, куди ми потрапляли, ми задавали одне питання: ЯК ви можете розмістити 2 дорослих + 5 дітей різного віку?

Мабуть, готель «Калина» - єдиний, хто зміг дати негайну відповідь на це питання.

«А давайте ми вам просто покажемо». А давайте. 

Номерний фонд 

79 номерів, 2-7 місних, різного ступеня комфортності, але комфортні абсолютно всі. У кожному номері нові меблі, все свіже, якісне, добротне, пахне новизною. У кожному номері – просторий балкон, який може служити окремим номером або ігровим майданчиком. Особливо вразив «представницький номер» - 7-місний, наче спеціально створений для нашої сім'ї. Причому меблі та інші необхідні габаритні речі розміщені в ньому так, щоб ніщо нікому не заважало: багато повітря, достатньо свободи.Територія 

Невеликий двір перед готелем компенсований серйозним дитячим майданчиком та зеленою зоною за готелем (у процесі будівництва й реконструкції), червоними коропами, ландшафтним дизайном та басейном, розташованим строго за фен-шуєм. Харчування 

За допомогою спеціально запрошених експертів, у «Калині» ставлять бессарабську кухню, а поки нас сильно вразили «морквяні сирники», таких ми точно ніде не пробували.

Місцеве кафе (при готелі) готує виключно смачно, чисто та акуратно – з наголосом на домашню бессарабську кухню, але не без звичних і зрозумілих страв.


Особливо відзначу зуму – легкий курячий бульйон з домашньою локшиною, який сподобається дітям. 

Проживання: від 500 (2-місний стандарт) до 1000 грн («представницький», 7-місний).

Харчування: рахунок на порцію сирників і пристойну порцію млинців з фруктами і сиром обійшовся нам у 50 гривень. 

Ціни – м'яко кажучи, адекватні. 

Вайфай та інші досягнення техніки: кондиціонери працюють, є вайфай, територія огорожена і охороняється. 

Бронювати 067 473 52 05 Висновок: це єдиний по-справжньому європейський заклад Сергіївки, де все відповідає вищим стандартам готельного сервісу. Директор готелю, Георгій Ємець, знає все про історію Сергіївки: наприклад, згідно з яким біологічним законом посаджені дерева в ботанічному саду? Чому саме так, а не інакше? Що це за тухла недобудова на початку селища? Де можна і потрібно купатися, а куди не ходити? 


Як знайти та що є окрузі