• 54496
  • 54496

Увійти

За допомогою облікового запису
Забули пароль? Відновити

Реєстрація

Ви маєте акаунт на Findinukraine.com.ua?Авторизація

Жіночий монастир Афонської Ікони Божої Матері

Опис

Тут все по-жіночому акуратно, чисто і ніжно. Місце надзвичайне у всіх відносинах: по-перше, тут живуть за строгим афонським законам: підйом о 3.00 і занурення в крижану купіль.

По-друге, тут живе найстаріша черниця в Україні – Іоанна, і їй 105 років.

По-третє (і тут увага!), вода в купіль витікає з-під вівтаря Храму святих великомучеників Кипріяна і Устини, що означає захист від будь-якого «чаклунства і чародійства».

По-четверте, весь свій прожиток насельниці монастиря добувають і вирощують у теплицях і на власних полях: тут свій мед, сир, молоко, масло, фрукти, зелень, ягоди, яйця та багато іншого. Крім цього, вони випікають дивовижно смачний хліб і виробляють косметичну продукцію з натуральних компонентів: особисто я затарилась масочками, цілющими мазями, чаями і медом.

А, і спеціальними травками «від чародійства» J

Тут є навіть міні-страусина ферма, невеликий парк на березі озера і, звичайно, цілюща купіль.

Ніде не приймали нас так, як тут. Черниці – зовсім юні усміхнені дівчата – розповідали нам про історію свого монастиря, про гору Афон і головний принципі гостинності – нагодувати свого гостя.

Суп, каша з печі, власноруч виловлена риба з озера, яку мандрівники годують хлібом прямо з рук, домашній сир, полуниця, запіканка і полуничний торт з вершками, власної випічки – все було настільки смачно, що неможливо було не їсти.

Спочатку нам було ніяково, ми відмовлялися, але черниці пояснили нам, що це Богородиця зустрічає нас, і відмовлятися не можна J

Наостанок я хоробро пірнула в крижану купіль. З головою.

І ось заради цього відчуття ПІСЛЯ, мені хочеться ще не раз повертатися в ці місця.

А от хлопчики нашої команди не ризикнули. Ха)

Для довідки: сюди можна приїхати пожити, якщо ви жінка. Можна стати послушницею. Можна просто провести тут кілька годин. Можна багато, не можна тільки одне: НЕ купити місцевий монастирський сир. Ось, візьміть на замітку.