• 54496
  • 54496

Увійти

За допомогою облікового запису
Забули пароль? Відновити

Реєстрація

Ви маєте акаунт на Findinukraine.com.ua?Авторизація

Кращі лазні Києва та області

Щоб написати цей огляд, ми протестували більше 20 різних лазень, саун та оздоровчих комплексів у Києві та околицях. Ми так "запарилися", що в підсумку залишилися лише чисті почуття: я напишу лише про три лазні, про яких Є ЩО. 

Інші або не вразили, або не дотягли. Або ми взагалі там не побували, де варто було б. 

Якби огляд стосувався українських лазень в цілому, я б обов'язково згадала чарівну лазню в "Коруні" (село Татарів) та у "Вежі Ведмежій" (Волосянка). На фото до огляду – фото з лазні в "Коруні". 

У кожній лазні ми платили за перебування, не зізнавалися, що наша мета - дослідження і, зрозуміло, не складали рекламних контрактів. 

Отже.1. СОСНОВСЬКІ лазні. 

Враження - шок. Власник і засновник Сосновських лазень, автор власної методики, Олександр, супроводжував нас особисто крізь всі процедури. Все по науці, з повною адаптацією до організму: особливу увагу водним процедурам, спеціальній системі пропарювання та відпочинку після. Такого я не зустрічала більше ніде – і якщо іноді мені хотілося трохи менше інквізиції, а "м'якше і ніжніше", то мій чоловік був у повному захваті. 

Парильники (ні в якому разі не "банщики") супроводжують тебе навіть у басейні, де потрібно не просто пірнути, а виконати комплекс спеціальних вправ. Результат – найчистіша голова і душа після. У тілі легкість, на душі щастя. У процесі паріння – стресово і часом несподівано. 

Вартість - за три години на двох, разом з медово-лимонно-сольовим пілінгом і дерунами після ми заплатили 2400 гривень. 

Кухня - домашня, проста, смачна, якісна. 

Де - у селі Соснівка, 70 км від Києва. 

Інтер'єр - просто і чисто, не лакшері жодного разу. 

Сайт - http://www.sosnovskie-bani.com.ua/


2. БАНЬКА НА ХОДОСІЇВЦІ. 

Враження - шанобливе. Банний комплекс складається зі зручних окремих двоповерхових будиночків з лазнею. Приїжджаєш компанією - і залишаєшся лише в рамках своєї компанії. Лазня - тільки ваша. На другому поверсі велика вітальня з каміном і обіднім столом і міні-готельчик з парою затишних кімнат. Все чисто, сучасно, акуратно. 

Парильники з 20-річним досвідом, процедури теж "по науці", але значно ніжніше, ніж в Сосновських. З медичної точки зору, паріння ніг має величезне значення, так от - там про це теж знають. І реакції організму - теж. 

Після лазні спробували чарівне - дерев'яна діжка у дворі, з настоєм з 12-ти трав, температура - 42 градуси. Мабуть, це наше краще враження там - коли вгорі небо, а ти релаксуєш у правильному відварі трав і відчуваєш себе новою:) 

Результат - як після доброї лазні без алкоголю, зі світлою головою і шкірою, як у немовляти. 

Вартість - за паріння, трав'яну купіль і ночівлю в міні-готелі - 3000 гривень на двох. 

Кухня - окрема тема. Меню в лазні є, але воно недійсне, про що ти дізнаєшся вже потім. Готують все, що ти хочеш, і готують смачно. Але ціна може неприємно здивувати, уточнюйте заздалегідь. 

Інтер'єр - напівтемно, трави під стелею, камін і всілякі "банні" аксесуари. 

Де - навпроти Мегамаркету по Новообухівській трасі. 

Сайт - http://par.net.ua/


3. ЦАРСЬКА лазня. 

Тут особливе враження. Колись, багато років, ми з дівчатами ходили в одну таємну і божественну лазню під Бучею. Якось минулого літа вона згоріла і ми намагалися знайти їй заміну. Так от, виявилося, що Царська лазня - це і є та САМА, яка після пожежі, в оновленому вигляді переїхала сюди. 

Обстановка - так, це найбагатша лазня з усіх, де я побувала, а це чимало. Все продумано - навколо дерево, трави, вітражі, ідеальний ремонт, все найчистіше, найсучасніше, на території свій ресторан, меню, що відповідає реальності, масаж та інше. 

Результат - ті самі, "старі" парильники, наш улюблений мильний масаж і скраби, індивідуальне паріння, великий басейн під соснами - казка! Щастя:) 

Вартість - 3000 на двох, паріння, скраб. 

Кухня - смачно, особливо добре їх знаменита уха. А всі знають, що немає нічого краще гарячої юшки після баньки:) 

Де - с. Проліски, по Бориспільській трасі.

Сайт - царская-баня.com

І наводка: нам дуже радили баню "У Кузьмича", що на Осокорках. Причому, радили парильники з досвідом і знанням питання. Але ми не дісталися. Якщо побуваєте - напишіть. 


Теги